אודות

  מי אנחנו? חברת אינסטלטור בתל אביב נט, הינה חברה המומחית במתן מגוון רחב של שירותי אינסטלציה לתושבי תל אביב והסביבה. החברה הוקמה על ידי אינסטלטורים מומחים ומקצועניים. החברה מעסיקה רק אנשי צוות מומחים ומקצועיים בלבד. הציוד בו משתמשת החברה לצורך מתן שירותי אינסטלציה, הינו מהמכשור המשוכלל ביותר בארץ.

  ציוד חדיש ומקצועי:

  החברה שלנו לא תטפל לכם בבעיות אינסטלציה בשיטות הישנות. עובדי החברה מצוידים במיטב הציוד החשמלי המקצועי ביותר לצורך מתן שירותי אינסטלציה. את איתור נזילות, נעשה באמצעות מצלמות טרמיות משוכללות. שאיבות ביוב, נבצע באמצעות

  משאיות ביובית משוכללות. גם כלי העבודה הסטנדרטיים שלנו, הינם כלי העבודה האיכותיים ביותר. גם חומרי בניין שאנו משתמשים בהם לצורך איטום, הינם מהחומרי בניין האיכותיים ביותר בארץ.

  זמינים בכל שעה:

  בכל בעיית אינסטלציה שתצוץ, תוכל לצלצל אלינו מייד. אנו ניתן לכם מענה מיידי, ונגיע אליכם בתוך זמן קצר ביותר. אנו נציע עם כל הציוד הנדרש. לפעמים, תהיה זו משאית ביובית, לצורך ביצוע פתיחת סתימות ולאחר מכן שאיבות ביוב. לפעמים. נגיע מייד עם הציוד הנדרש לצורך איתור נזילות, וטיפול מיידי בנזילה.

  שירות מהיר ומקצועי:

  מתי צריך אינסטלטור בפתח תקווה והסביבה למשל? השירות המקצועי שאנו נותנים, הינו שירות מהיר. כל פעולה שנבצע עבורכם, נבצע אותה במהירות וביעילות. שאיבות ביוב נבצע בצורה מהירה ביותר באמצעות מכשיר ביובית, ונשאיר את השטח נקי תוך זמן קצר ביותר. גם טיפול בנזילות, הינו מהיר מאוד ומקצועי. הצוות המיומן שלנו מצליח לאתר במהירות את הבעייה באמצעות ציוד משוכלל, ומתקן מהר את מקור התקלה, באמצעות ציוד של צנרת, כלי עבודה וחומרי בניין, שאנו מביאים אתנו מראש.

  אנו נאטום הכל, ונשאיר את השטח נקי:

  גם לאחר ביצוע פעולות של שאיבות ביוב, השטח יישאר נקי. אנו שואבים את מי הביוב באמצעות ביובית, כדי שלא יישארו שום מי ביוב בשטח. כאשר אנו מקבלים פנייה על נזילה, אנו ונאתר ונתקן לכם את הנזילה, לפעמים נחליף חלק מהצינור או מה שנדרש לצורך תיקון הנזילה. אנו מגיעים עם חומרי בניין, לצורך איטום כל חור שנחצוב בקיר או ברצפה.