איתור נזילות

  חברת אינסטלטור בתל אביב נט, מתמחה היטב בכל מה שקשור אל איתור נזילות. לחברה שלנו יש מצלמות טרמיות מקצועיות ומשוכללות ביותר. ולכן, אנו נגיע אליכם עם ציוד המקצועי שלנו, ונתן לכם במקום אבחון מדוייק של מקור הנזילה. אנו מטפלים באיתור של נזילות בכל הרמות: החל מרמה של איתור חור קטן בצנרת חדשה, ועד איתור של מיקום צנרת ישנה ורקובה. הצוות שלנו יעבוד במקצועיות ולא ירפה, עד שנאתר את מקור הנזילה.

  ממה נובעים נזילות?

  בדרך כלל, נזילות נובעים מחור בצנרת. הבעייה המורכבת, היא לגלות מה גרם לחור, והיכן נמצא הצינור עם החור. כאשר הצינור

  נמצא עמוק בתוך הקיר או ברצפה, מומלץ לבצע צילום מקצועי של השטח מתחת לרצפות או מאחורי הקיר, כדי לאבחן במדוייק את הנקודה בה יש את הבעייה.

   מהי מצלמה תרמית?

  מצלמה טרמית, נחשבת לציוד המשוכלל ביותר בתחום איתור נזילות. המצלמה סורקת את השטח באמצעות גלים מיוחדים, ומראה

  בצבעים על המסך של המצלמה את הנעשה בטיפוגרפיה של השטח. הצוות המיומן שלנו, יידע לזהות לפי הצבעים היכן נמצאת הנזילה, ויכין מהר תוכנית עבודה.

  מה נעשה לאחר איתור הנזילה?

  ברוב המקרים, מקור הנזילות אינו חמור, ואפשר לתקן באופן מיידי. לעיתים, נגלה ששורש הבעייה היא בצנרת רקובה לגמרי, ויש צורך בהחלפה מלאה של תשתית. במקרה זה, ננסה לעצור באופן זמני את הנזילה, ונתכנן ביחד אתכם שיפוץ מקצועי יותר. אנו מביאים את כל הציוד הנדרש לצורך החלפת הצנרת וסתימת הנזילות, ואת כל חומרי הבניין הנדרשים לסגירת החור בקיר, וסידור הרצפות מחדש.

  איתור נזילה בביוב:

  שירותי ביובית - לעיתים, נתקע ענף עץ עבה בצינור הביוב, וגורם לחור בצינור. על פני השטח תהיה הצפת ביוב, אולם מתחת לפני השטח תהיה נזילה מתחת לקרקע של מי ביוב. כאשר יש סתימות חוזרות ונשנות של הביוב לאחר שבוצעה פתיחת סתימות ביוב, ופעולת שאיבות ביוב על ידי רכב ביובית, אנו נבדוק האם מקור הסתימה הוא בענף עץ. את הבדיקה נעשה באמצעות המצלמה. במקרה זה, נאלץ לבצע חילוץ של הענף, והחלפת קו הביוב השבור בקו ביוב חדש.

  זקוקים לאיתור נזילות? צרו עמנו קשר, ונגיע אליכם מהר.