פתיחת סתימות

פתיחת סתימות
פתיחת סתימות בקווי צנרת
פתיחת סתימות בכיור

  אחד מהתחומים הראשיים בהם אנו מטפלים מדי יום, הוא פתיחת סתימות. ישנם סוגים שונים של סתימות בצנרת: ישנם סתימות בסיפון הכיור, ישנם סתימות באמבטיה, וישנם סתימות ביוב, הגורמות להצפה של מי הביוב על כל שטח החצר או החנייה. אנו מטפלים בכל סוג של סתימת צנרת בצורה יעילה ומקצועית.

  כיצד נוצרות הסתימות?

  הסתימות, נוצרות לרוב כתוצאה מלכלוך, או חסימה של מעבר המים והלכלוך בזרימה שוטפת. לעיתים, לא דואגים לסנן את הלכלוך בכיור. לכלוך זה מצטבר, ויוצר סתימה בסיפון, או שהלכלוך זורם הלאה, אך יוצר לבסוף סתימה בביוב. ישנם חומרים כמו ניילון או

  מגבונים, שאינם זורמים בצורה חלקה, ובסוף יוצרים סתימה. לעיתים, נשטף שומן מהכיור אל מי הביוב. השומן מצטבר, ושכבות השומן משבשים את הזרימה החלקה של מי הביוב, עד שלבסוף נוצרת סתימה והצפה.

  פתיחת סיפון וניקוי צנרת:

  הסתימה הקלה ביותר לטיפול, היא סתימה בסיפון הכיור. במקרה זה, אנו נשלח אינסטלטור, שיגיע אליכם במהירות, ויפתח את הסיפון, וישחרר את הסתימה, וינקה היטב את הסיפון. במקרה של סתימה באמבטיה, הטיפול יהיה מורכב יותר, אך יעשה בצורה מקצועית. לעיתים, יש צורך בניקוי צנרת לצורך שחרור סתימות. אנו נגיע עם ציוד מקצועי, וננקה לכם היטב בצורה יסודית את הצנרת, עד שלא יישאר בה שום שארית לכלוך.

  ריקון סתימות ביוב:

  אנו בחברת אינסטלטור בתל אביב נט, מתמחים בפתיחת סתימות ביוב, וריקון מי הביוב. אנו מבצעים שאיבות ביוב באמצעות משאית ביובית. ביובית, הינה משאית השואבת את כל הלכלוך ממי הביוב. מהמשאית משתלשל צינור, אותו אנו מחדירים אל בור הביוב. המשאית שואבת בעוצמה חזקה את כל תוכן הביוב, ומי הביוב שנוצרו. כל התוכן הנשאב, זורם מהצינור היישר אל המיכל במשאית. ברשותנו משאית ביובית נמוכה, המיועדת לשאיבה בתוך חניון נמוך.

  האם ניתן למנוע היווצרות סתימה?

  על מנת שלא ייווצרו סתימות בצנרת, יש לשים בכיורים ובאמבטיה מסנן. יש לרוקן מדי פעם את המסנן מלכלוכים. צריך להבין שכל לכלוך החודר אל הצנרת הוא מצטבר, ומביא בסוף לסתימה. חשוב מאוד לא להשליך מגבונים וניילונים לאסלה, על מנת למנוע סתימות ביוב.

  זקוקים לשירות אינסטלטור בחולון לפתיחת סתימות בביוב או בצנרת? צלצלו אלינו, ונגיע אליכם עם משאית ביובית תוך זמן קצר מאוד.