צור קשר


  בכל שאלה, או פנייה, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אינסטלטור בתל אביב נט. תוכלו למצוא בדף זה את מיקום החברה, ואת מספר הטלפון שלנו. כאשר אתם מתלבטים האם למלא פרטים בטופס, או לחייג אלינו, עליכם להחליט לפי הדחיפות. במקרים בהם 

  אתם זקוקים לשירות מיידי, מומלץ לכם לחייג אלינו. כאשר מדובר בשיפוץ או טיפול הדורש תכנון וזמן, עדיף לכם למלא את הפרטים בטופס. גם כאשר אינכם זקוקים לשירות מיידי, אלא מבררים הצעות מחיר שונות, מומלץ לכם למלא פרטים בטופס

  צלצלו אלינו במקרים דחופים:

  במקרה של צורך בשירות אינסטלטור באופן מיידי ומהיר, מומלץ לכם לצלצל אלינו. אנו נשלח לכם איש מקצוע בזמן המתנה קצר

  ביותר. אנו נטפל ברצינות בכל פנייה: חור קטן בצינור, סתימה בכיור, סתימה באמבטיה, תקלה במרזב הבניין, וכל מקרה אחר הדורש טיפול מיידי.

  טיפול מהיר בסתימות ביוב:

  כאשר אתם סובלים מהצפה של ביוב, מומלץ לכם לחייג אלינו באופן מיידי. אנו נגיע אליכם במהירות האפשרית עם משאית הביובית לצורך שאיבות ביוב. כאשר השטח נקי, אך ידוע לכם שיש גורם להצפה כמו קו ביוב שבור, או ענף עץ שנתקע, מומלץ להשאיר את הפרטים בטופס "צור קשר", ונחזור אליכם באופן מהיר לצורך בירור פרטים.

  לקבלת הצעת מחיר בנושא שיפוץ:

  אם הנכם זקוקים לשיפוץ מקצועי ומקיף של צנרת, מומלץ לכם למלא את טופס "צור קשר". מומלץ גם למלא בטופס מעט פרטים על הבעיה. לפעמים, מיקום החור הגורם לנזילה יהיה ידוע לכם, ולפעמים תצטרכו שנגיע עם ציוד צילום מקצועי, לצורך איתור נזילות, וקביעת אופי השיפוץ. מומלץ לפנות בטופס במקרים של עובש, וכאשר ברור שיש נזילה ודרושה החלפת צנרת מקצועית.

  אנו נתן לכם ייעוץ מקצועי ומקיף:

  כאשר מדובר בבעייה הדורשת טיפול עמוק של אינסטלטור בבני ברק, כמו עובש בקירות כתוצאה מצנרת רקובה, אנו נתן לכם ייעוץ מקדים בשיחת הטלפון על הליך החלפת הצנרת. אנו מביאים אתנו לשיפוץ את כל חומרי הבניין הנדרשים. בשיחת הטלפון נקבע ביקור של אינסטלטור, שיבדוק אלו חומרי עבודה עליו להביא לצורך עבודותו.